صفحۀ اصلی
 
جشنواره‌ها
 
نمایشگاه آثار تصویری
 
نمایشگاه آثار ادبی
 
پرسش‌های متداول
 
ارتباط با طوبی
 
درباره طوبی
 

 

اسامی برندگان سومین جشنواره الکترونیکی طوبی - مهر و آبان ۸۳

 

برگزیدگان بخش نقاشی  رده سنی زیر 8 سال 

نفر اول: سرکار خانم ملیکا ربیعی 

نفرات دوم: سرکار خانم کیمیا خیاطی و زهرا فیروز زارع 

نفر چهارم: سرکار خانم نازنین وحدت


برگزیدگان بخش نقاشی رده سنی 12-8 سال

نفرات سوم: سرکار خانم مونا نساج‌تبریزی و جناب آقای امیرحسین رجبی

نفر چهارم: سرکار خانم غزاله شارعی

نفر پنجم: سرکار خانم  الهه کریم‌زاده


برندگان بخش کتابخوانی

نفر اول:جناب آقای فرهاد رضایی

نفر دوم:سرکار خانم فاطمه جلالیان از مشهد مقدس

نفر سوم:جناب آقای سید امیر حسین رجبی از تهران

نفر چهارم: جناب آقای محمد جواد صنعت جو

نفر پنجم:جناب آقای علیرضا جوانمردی

نفر ششم:سرکار خانم فائزه رهگذر از شهریار

نفر هفتم:جناب آقای مهزیار محمدخانی

نفر هشتم:سرکار خانم سحر نوری

نفر نهم:سرکار خانم محدثه ابراهیمیان از تهران

نفر دهم:سرکار خانم لیلی صادقیان رائی از مشهد مقدس


 

برگزیدگان بخش نامه‌ای به امام زمان(عج)

نفر اول: سرکار خانم ریحانه عباسی

نفر دوم: سرکار خانم مهدیه یار‌احمدی

نفر سوم: سرکار خانم فرانک مکرمی

نفر چهارم: سرکار خانم هانیه مشام

نفر پنجم: سرکار خانم فاطمه کریملو


برگزیدگان بخش عکاسی

نفر اول:جناب آقای آرش کریم بیگی از تهران

نفر دوم:جناب آقای مجتبی کوچکی از تهران

نفر سوم:جناب آقای عیسی صحابه از تهران

نفر چهارم:جناب آقای مهدی سروری از تهران


 

برگزیدگان بخش خوشنویسی

نفرات  اول: سرکار خانم سهامه محبی و جناب آقای صابر صفایی

نفرات سوم: جناب آقای ناصر صادقی و جناب آقای مجتبی معروف


برگزیدگان بخش طراحی رایانه‌ای

نفر اول: جناب آقای صادق عابدی

نفر دوم: جناب آقای حسین نخلی

نفر سوم: جناب آقای محمد شرعت‌زاده

نفر چهارم: محمد جواد قاروبی

نفر برگزیده بخش کلیپ: جناب آقای نعیم حقیقی


برگزیدگان بخش شعر و قطعه ادبی

نفر اول: جناب آقای امیر مرزبان

نفر دوم: جناب آقای سعید بیابانکی

نفر سوم: جناب آقای آرش شفاعی بجستان

نفر چهارم: جناب آقای هادی محمد زاده

نفر پنجم : سرکار خانم سارا جلوداریان


 

برندگان بخش داستان کوتاه

نفر اول: سرکار خانم مژگان عباسی

نفر دوم: جناب آقای مهدی داراب

نفر سوم: سرکار خانم سمیه مهاجر

نفر چهارم: سرکار خانم نیره سلیمی

نفر پنجم: جناب اقای مهدی قزلی

 


برندگان بخش چهار گزینه‌ای

نفر اول: سرکار خانم معصومه مروتی شریف آبادی از اردکان

نفر دوم:جناب آقای سعید موذنی از اصفهان

نفر سوم:سرکار خانم لیلا آقا بابایی از تهران

نفر چهارم: جناب آقای حامد کبودوند از قزوین

نفر پنجم:جناب آقای مجتبی ممرآبادی از کپنهاک(دانمارک)

نفر ششم:جناب آقای اسدالله نوری از نجف آباد

نفر هفتم:سرکار خانم فاطمه الماسیان از تهران

نفر هشتم: سرکار خانم آذر پور باقری از تهران

نفر نهم: جناب آقای احسان کتابی از اصفهان

نفر دهم:سرکار خانم فاطمه زنگنه از رباط

نفر یازدهم:جناب آقای سعید کرمی صادق آبادی از نجف آباد

 
 



Home | Site map | Contact us | About us
Copyright 2002-2005 TOOBAA cultural group (None Government Organization) . All rights reserved.
 

109