صفحۀ اصلی
 
جشنواره‌ها
 
نمایشگاه آثار تصویری
 
نمایشگاه آثار ادبی
 
پرسش‌های متداول
 
ارتباط با طوبی
 
درباره طوبی
 

 

درباره طوبی

 

شاید خیلی ها دوست دارن بدونن که این گروه طوبی که این همه دارن تلاش میکنن و جشنواره برگزار میکنن اصلا کی هستن!؟ اصلا از کجا یکدفعه سر و کلشون پیدا شد.در جواب به سوال این دوستان این توضیح کوچولو مشکل رو حل میکنه:
ده تا رفیق دوره‌ی دبیرستان, که مهمترین ویژگی اونها اینه که جوونند و تو سرشون کلی ایده و طرح جدید دارن به علاوه‌ی یک روحانی وبلاگ‌نویس و از بر و بچ اینترنت, مؤسسین طوبی را تشکیل می‌دهند. در واقع داستان تشکیل این گروه از اونجایی شروع شد که, یکی از همون رفیق‌های دوره‌ی دبیرستان که نذر کرده بود که همه‌ی عمرش رو «
online» باشه!, خیلی تصادفی با اون آقای روحانی قصه از طریق وبلاگ و چت کردن آشنا می‌شه و در ادامۀ این آشنایی اولین جشنواره‌ی الکترونیکی طوبی کلید میخوره. اواخر همین جشنواره‌ی اول بود که همون رفیق همیشه online ! , زیر فشار کار جشنواره‌ ناگهان به یاد رفقای فابریک خودش می‌افته و «بقیه‌ی رفقا» رو به کمک می‌طلبه تا جشنواره با موفقیت به پایان برسه.«بقیه رفقا» هم به خاطر رسالت فرهنگی که بر دوش خود احساس می‌کنند, قبول کردند. حاصل کار پیش روی شماست. حتی گزارش جشنواره اول و دوم و همچنین خلاصه فیلم مراسم اختتامیه و پشت صحنه مراسم آماده شده که اگه کسی یا سازمانی یا شرکتی لازم داشته باشه میتونیم براش ارسال کنیم تا بیشتر با ما آشنا بشن. خلاصه بعد که دیدم جشنواره اول خیلی موفق بود تصمیم گرفتیم که منظم تر و با برنامه تر کارها رو دنبال کنیم . این شد که به طور رسمی گروه فرهنگی طوبی را به عنوان یک سازمان غیر دولتی (NGO ) ثبت کردیم و برای خودمون برنامه ها و اهدافی در نظر گرفتیم. مثلا تو اساسنامۀ ما اومده که یکی از اهداف ما گسترش فرهنگ استفاده از اینترنت در جامعه است. یکی دیگر از اهداف ما ایجاد افق های جدید در فعالیت های فرهنگی است. خلاصه اونهایی که تو زمینه IT کار میکنن گروه طوبی خیلی ایده ها و برنامه ها داره. منتظر تماس شما هستیم :)

برای ارتباط با گروه می‌توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۳۷۱۱۷۵۲ و ۰۹۱۲۱۱۵۷۹۳۷ تماس گرفته و یا با پست الکترونیک Info(at)TooBaa(dot)ir  مکاتبه کنید.

 

 

 

 

 
 Home | Site map | Contact us | About us
Copyright 2002-2005 TOOBAA cultural group (None Government Organization) . All rights reserved.
 

234